• Złote sztabki inwestycyjne

W dobie ciągłych zawirowań gospodarczych coraz więcej osób decyduje się na przemyślane zainwestowanie swoich oszczędności. W takich sytuacjach pojawiają się wątpliwości dotyczące tego, jaka forma lokowania pieniędzy będzie najlepsza. Możliwości jest co prawda całkiem sporo, ale to właśnie złote sztabki inwestycyjne zaczynają budzić coraz większą ciekawość.

  • Parametry

Złote sztabki inwestycyjne – dobry pomysł na lokowanie oszczędności

To bezpieczny sposób inwestowania, ponieważ złoto od dawna nie traci na wartości. W związku z tym jest to pewny sposób na to, aby poradzić sobie z inflacją i zawirowaniami na międzynarodowych rynkach gospodarczych. Decydując się na złote sztabki z naszego sklepu, masz pewność, że pochodzą one od sprawdzonych producentów.

Złoto inwestycyjne – sztabki, które stanowią doskonałą lokatę kapitału

Dlaczego warto decydować się na inwestowanie w złoto fizyczne? W obliczu inflacji i niepewnych zmian zdarza się, że pieniądze tracą po prostu na wartości. W takich sytuacjach nie ma dużego znaczenia, czy zainwestowało się w złotówki, dolary, czy w euro. Złoto inwestycyjne sztabki pozwala mieć pewność, że surowiec zawsze utrzyma korzystną cenę, a jego ewentualne odsprzedanie nie będzie stanowiło trudności. Na złoto zawsze będzie popyt, zwłaszcza w tak wygodnej formie, jak właśnie sztabka złota. Inwestycja w sztabki złota to dobra propozycja dla osób, które szukają bezpiecznego sposobu na ulokowanie swoich oszczędności. Takiego, który wiąże się z jak najmniejszym ryzykiem. Często kupowanie złotych sztabek jest także doskonałą propozycją dla osób, które podejmują się dopiero swoich pierwszych inwestycji i nie mają w tym zakresie jeszcze tak dużego doświadczenia.

Złoto sztabki inwestycyjne – płytki o różnej wadze

Dostępne u nas złoto sztabki inwestycyjne mają postać eleganckich płytek o różnej wadze. Dzięki temu możesz bez problemu dopasować swój zakup do budżetu, którym dysponujesz. Wśród najmniejszych sztabek są te o wadze 1 g, podczas gdy największe ważą nawet 1 kg. Złote sztabki kupowane są w celach inwestycyjnych, ale zdarza się także, że wybierane są na prezent na przykład na ślub, bądź na chrzest. To doskonały pomysł, który nie wychodzi z mody, a Ty możesz być pewien, że złoto zawsze utrzyma swoją wartość.

Złote sztabki – pewna inwestycja na niepewne czasy

Złote sztabki są idealną inwestycją na niepewne czasy, gdy nie wiesz, w czym powinieneś ulokować swoje oszczędności. Przede wszystkim skutecznie opierają się inflacji, chronią pieniądze przed utratą wartości i są łatwe do odsprzedania, gdy zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo złota sztabka może być przez Ciebie przechowywana tak długo, jak tylko zechcesz. Dużym plusem jest również to, że w naszej ofercie bez problemu znajdziesz sztabki o interesującej Cię wadze. Często bywa tak, że te o wadze 1 kg budzą zainteresowanie zawodowych inwestorów oraz banków, a dopiero te mniejsze stają się łatwiej dostępne dla innych osób zastanawiających się nad zakupem. W naszym sklepie znajdziesz jednak sztabki o interesującej Cię wadze, a do tego takie, które wyprodukowane zostały przez różnych producentów. Możliwość wyboru jest dla nas bardzo ważna i cieszymy się, że to właśnie u nas możesz znaleźć to, co będzie dla Ciebie najlepsze. Perth Mint, Valcambi, czy C. Hafner to tylko przykłady.

Złote sztabki to inwestycja na lata

Złote sztabki sprawią, że Twoja inwestycja przetrwa lata. Możesz kupować je na przykład dla swoich przyszłych pokoleń. Dodatkowo inwestowanie w złoto jest opłacalne ze względu na to, że zwolnione jest z podatku VAT, a możliwości jego spieniężenia są spore. O ile sprzedaż ziemi, czy nieruchomości zawsze wiąże się z pewnymi komplikacjami, o tyle sprzedaż złotej sztabki jest prosta i bezproblemowa. Oznacza to, że w każdej chwili, gdy będzie to niezbędne, odzyskasz swoje pieniądze, a najpewniej jeszcze sporo na tym zarobisz. Złoto inwestycyjne w postaci sztabek oraz płytek musi posiadać próbę co najmniej 995, co oznacza, że zawiera w sobie minimum 99,5% czystego pierwiastka.

Kupując sztabki złota w naszym sklepie, zyskujesz pewność, że są one autentyczne i pochodzą jedynie od najlepszych producentów. Dzięki temu kupujesz najlepszą jakość.

Mimo tego, że świat stale się zmienia, a cała arena gospodarczo-ekonomiczna daleka jest od stabilizacji, inwestowanie w złoto jest w pełni opłacalne również i w naszych czasach. Wybór złotych sztabek to doskonała alternatywa względem złotych monet, które często kupowane są nie tylko i wyłącznie w celach inwestycyjnych, ale również w celach kolekcjonerskich, przez co z reguły jest ich na rynku po prostu więcej. W sztabki złota najczęściej kolekcjonerzy nie inwestują, a więc każda próba odsprzedania jednej z nich, z reguły kończy się powodzeniem i zarobkiem. Wszystkie oferowane przez nas sztabki i płytki są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone, dzięki czemu przechowywanie ich nie powinno sprawiać Ci trudności. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem takiej inwestycji, koniecznie sprawdź, co dokładnie posiadamy w naszym asortymencie.