• Srebrne monety inwestycyjne

Wszystkie dostępne w naszej ofercie srebrne monety inwestycyjne zostały wyselekcjonowane w taki sposób, aby do naszych klientów trafiały jedynie te najwyższej jakości. Monety ze srebra to doskonała inwestycja dla każdego, kto nie posiada zbyt wysokiego budżetu albo dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tego typu inwestycjami.

  • Parametry

Srebrne monety inwestycyjne – inwestycja doskonałej jakości

Monety wykonane zostały ze srebra próby 999. Obecnie bulionowe monety to jedna z najpopularniejszych form lokowania kapitału. Osoby, które nie wiedzą, w co zainwestować, aby nie być stratnym, coraz częściej decydują się właśnie na zakup takich monet. Ich głównym celem jest ochrona przed inflacją i wszelkimi zawirowaniami w sferze gospodarczo-ekonomicznej. Jednak osoby szukające sprawdzonego sposobu na inwestycję to niejedyne, które interesują się naszymi srebrnymi monetami.

Monety inwestycyjne srebrne – przyciągają uwagę kolekcjonerów

Prezentowane u nas monety inwestycyjne srebrne to gratka również dla osób, które zajmują się kolekcjonowaniem monet. W naszej ofercie posiadamy wiele wyjątkowych modeli, które wzbogacą wszystkie zbiory. Chińska Panda, Krugerrand w srebrze, czy Emu Perth Mint to tylko niektóre z dostępnych propozycji, które ucieszą oko wprawionego kolekcjonera i miłośnika historii. Wiele z naszych monet przedstawia również historyczne postacie, a limitowane kolekcje sprawiają, że, kupując jedną z nich, staniesz się posiadaczem naprawdę wyjątkowego przedmiotu, który z czasem zyskiwać będzie na wartości. Nic więc dziwnego, że na monety inwestycyjne ze srebra decydują się już nie tylko osoby szukające korzystnego sposobu na bezpieczne ulokowanie pieniędzy, ale i miłośnicy numizmatyki, którzy chcą uzupełnić swoją kolekcję. Nasze srebrne monety mają ogromną wartość estetyczną. Wykonane zostały z dbałością o każdy najmniejszy detal, a przedstawione na nich wizerunki są czytelne i szczegółowe.

Czym jest srebrna moneta inwestycyjna

Jeśli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie i dopiero zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku warto inwestować w numizmatykę, z całą pewnością szukasz odpowiedzi na to, czym w ogóle jest taka srebrna moneta inwestycyjna i jakie będziesz mieć z niej korzyści. W takim razie już na początku warto zaznaczyć, że bulionowe monety ze srebra służą do lokowania kapitału, zupełnie tak samo jak obligacje skarbowe lub papiery wartościowe. Z tą różnicą, że, decydując się na monetę, trzymasz w ręku konkretny produkt. Dostępne w naszym sklepie monety bite są przez najlepsze mennice na świecie. Posiadanie ich jest prestiżowe.

Ponadczasowe srebro – inwestycyjne monety

Choć bulionowe monety można kupić w Polsce od wielu lat, to właśnie ostatnio zaczęły cieszyć się większym zainteresowaniem. Na pewno wpływ na to ma zmieniająca się gospodarka i to, że ludzie szukają coraz lepszych możliwości inwestycyjnych, a zakup naszych monet na pewno pomaga w lokowaniu pieniędzy. Najpopularniejsze monety inwestycyjne ze srebra to te, które ważą jedną uncję, ale to niejedyne propozycje z naszego sklepu. Oprócz tego posiadamy także monety pięcio-, czy dziesięcio- uncjowe. Te monety rozpoznawalne są na całym świecie, co sprawia, że nigdy nie będziesz mieć problemu z ich odsprzedażą. To bardzo korzystny rodzaj inwestycji właśnie dlatego, że pierwotnie posiadasz ją w fizycznej, namacalnej formie, ale w każdej dowolnej chwili możesz ponownie wpuścić ją w obieg. Jeśli masz wątpliwości co do tego, na jakich monetach powinieneś skupić się na początku swojej inwestycyjnej drogi, podpowiadamy, że najlepsze będą dla Ciebie te najpopularniejsze, czyli zarazem najłatwiej dostępne. Z czasem warto poszerzać swoją kolekcję, a my chętnie Ci w tym pomożemy, oferując Ci zawsze najlepsze ceny oraz najpiękniejsze modele, jeśli chodzi o srebro. Inwestycyjne monety to najlepszy wybór na początek.

Srebrne monety inwestycyjne – sprawdź, dlaczego to takie opłacalne

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w kupowaniu monet, z całą pewnością zastanawiasz się nad tym, czy aby na pewno taki sposób przyniesie Ci pożądane zyski. Inwestowanie w srebrne monety ma naprawdę sporo zalet. Jedną z nich jest to, że monety uncjowe w żaden sposób nie podlegają bankom centralnym, a co za tym idzie, ich notowania pozostają w dużej mierze stabilne. Nie musisz martwić się o to, że nagle stracą na wartości, a Ty pozostaniesz przez to stratny. Takie założenia sprawiają, że kupowanie srebrnych monet inwestycyjnych wiąże się ze stosunkowo niewielkim ryzykiem, a jednocześnie sporą szansą na zarobek. Choć na pierwsze poważne wzrosty wartości możesz trochę poczekać, srebrne monety stanowią idealną inwestycję długoterminową. Zwłaszcza jeśli, chodzi o monety kolekcjonerskie oraz te z kolekcji limitowanych. Po kilku latach często podwajają swoją wartość i są popularnym kąskiem dla miłośników numizmatyki, którzy chcą uzupełnić braki w swoich zbiorach. Przekonującą zaletą jest również niski prób wejścia. Możesz zacząć inwestować nawet z niewielkim budżetem. Zwróć uwagę na to, że srebro jest dużo tańsze od złota.